Tarnawa Górna - Parafia Rzymskokatolicka

Tel 13 46 206 00. Przedszkole w Tarnawie Dolnej. Życiorys św. Wojciecha. Kalendarium św. Wojciecha. Śp Ks Antoni Ziemba. Śp Ks Władysław Tereszkiewicz. Śp Ks Jan Dobrowolski. Śp Ks Kazimierz Antosz. Śp Ks Józef Drybała. Śp Ks Ludwik Dyszyński. Śp Ks Józef Jakieła. Śp Ks Karol Zarzyczny. Śp Ks Stanisław Szudy. Śp Ks Stanisław Gorczyca. Echo Parafialne - marzec 2015. Echo Parafialne - grudzień 2015. Echo Parafialne grudzień 2016. Dzieło Pomocy dla Czyśćca. Parafia Nowy Łupków. Parafia Nowy Zagórz. Wielka S.

OVERVIEW

The site parafia-tarnawa.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have examined twenty pages within the web page parafia-tarnawa.pl and found one website interfacing with parafia-tarnawa.pl. We were able to detect one social web platforms owned by this website.

PARAFIA-TARNAWA.PL TRAFFIC

The site parafia-tarnawa.pl is seeing a fluctuation levels of traffic all round the year.
Traffic for parafia-tarnawa.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-tarnawa.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-tarnawa.pl

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej

JANA PAWŁA II W TARNAWIE DOLNEJ. Witamy na stronie naszego gimnazjum. Swoje działy prowadzi SAMORZĄD SZKOLNY. W części zatytułowanej FORUM znajdziesz między innymi informacje zamieszczone od nauczycieli. Zapraszamy też do innych działów naszej strony. Jana Pawła II w Tarnawie Dolnej.

WHAT DOES PARAFIA-TARNAWA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-tarnawa.pl Mobile Screenshot of parafia-tarnawa.pl Tablet Screenshot of parafia-tarnawa.pl

PARAFIA-TARNAWA.PL SERVER

We found that a lone page on parafia-tarnawa.pl took one thousand one hundred and seventy-two milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
91.228.198.66

We discovered that parafia-tarnawa.pl is operating the LiteSpeed server.

Tarnawa Górna - Parafia Rzymskokatolicka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site had the following on the web page, "Echo Parafialne - marzec 2015." We observed that the web site said " Echo Parafialne - grudzień 2015."

SEEK MORE WEB PAGES

Parafia Tomice pw. św. Barbary

Rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Dziękuję za piękne przeżycia Triduum Paschalne, za liczny udział, udekorowanie kościoła. Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. będą miały pierwszą spowiedź 14 kwietnia o godz. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dziękuję za składaną daninę diecezjalną. Ten wpis został opublikowany w Bez kategorii. W Wielki Czwartek pamiątka ustano.

Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej - Toszek

TGM - Toszecka Grupa Młodych. Nowenna do Matki Bożej Toszeckiej.

Parafia św. Barbary w Świętem

Wszystkie informacje na temat godzin Mszy świętych i innych nabożeństw oraz pozostałych spraw dotyczących parafii znajdują się pod zakładką parafia. Aktualne ogłoszenia parafialne są dostępne tutaj. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tej świątyni. Szczególnie zaś, do włączenia się do wspólnej modlitwy, podczas Mszy świętych i innych nabożeństw.

PARAFIA WIERZBNIK - O miejscowości i parafii

Patron na dzień 14 kwietnia. Patron na dzień 15 kwietnia. Katecheza nr 3 - Jezus Król w Katechizmie Kościoła Katolickiego. Katecheza nr 2 - Królowanie Jezusa według Quas primas. Katecheza nr 1 - Królowanie Boga w Biblii. W 1999 roku z 3 na 4 maja kościół dotknął prawdziwy dramat. W nocy wybuchł pożar, któr.